S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6035

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6035

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 70
Diametru [mm] 54
Role cu fulie combinata
Numar de striatii 5
Producator Cod OEM
OPEL 1204123
OPEL 13156051
OPEL 24463063
OPEL 6204076
OPEL 6204155
OPEL 6204192
OPEL 90561970
OPEL 9117931
OPEL 9129823
OPEL 9133600
OPEL 9192823
OPEL 93180415
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL ASTRA F Cabriolet (53_B) 1.4 i 16V motor pe benzina 1996 2001 66 90 benzina
2 OPEL ASTRA F combi (51_, 52_) 1.4 i 16V motor pe benzina 1996 1998 66 90 benzina
3 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.6 16V motor pe benzina 2001 2005 74 101 benzina
4 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.8 16V motor pe benzina 2001 2005 92 125 benzina
5 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.4 16V motor pe benzina 1998 2004 66 90 benzina
6 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 motor pe benzina 1998 2000 55 75 benzina
7 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 motor pe benzina 2000 2004 62 84 benzina
8 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 16V motor pe benzina 1998 2004 74 101 benzina
9 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 CNG motor pe benzina 2003 2004 71 97 Benzina/Gaz metan (GNC)
10 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.8 16V motor pe benzina 1998 2000 85 116 benzina
11 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2004 92 125 benzina
12 OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.0 16V motor pe benzina 1998 2004 100 136 benzina
13 OPEL ASTRA G cupe (F07_) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2000 85 116 benzina
14 OPEL ASTRA G cupe (F07_) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2005 92 125 benzina
15 OPEL ASTRA G Delvan (F70) 1.6 motor pe benzina 1999 2000 55 75 benzina