S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6049

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6049

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 120
Identificare constructie stecher PL55
Diametru [mm] 54,5
Role cu fulie combinata
Numar de striatii 6
Producator Cod OEM
OPEL 4402600
OPEL 4404174
RENAULT 7700430183
RENAULT 7700430579
RENAULT 8200107688
RENAULT 8200120571
RENAULT 8200205612
VOLVO 8253612
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL MOVANO caroserie (F9) 1.9 DTI motor diesel 2000 2001 59 80 motor diesel
2 OPEL MOVANO Combi (J9) 1.9 DTI motor diesel 2000 2001 59 80 motor diesel
3 RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U) motor diesel 2000 2001 59 80 motor diesel
4 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 dTi (B/CB0U) motor diesel 1999 2005 59 80 motor diesel
5 RENAULT ESPACE Mk III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M) motor diesel 1999 2002 72 98 motor diesel
6 RENAULT ESPACE Mk III (JE0_) 2.0 motor pe benzina 2001 2002 102 139 benzina
7 RENAULT ESPACE Mk III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) motor pe benzina 1998 2002 103 140 benzina
8 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 motor diesel 2003 2016 62 84 motor diesel
9 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V) motor diesel 2001 2016 59 80 motor diesel
10 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U) motor diesel 2000 2016 59 80 motor diesel
11 RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) motor diesel 1997 2016 40 54 motor diesel
12 RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) motor diesel 1997 2016 47 64 motor diesel
13 RENAULT KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) motor diesel 1999 2003 48 65 motor diesel
14 RENAULT KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V) motor diesel 2003 2016 62 84 motor diesel
15 RENAULT KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) motor diesel 2001 2016 59 80 motor diesel