S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6104

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6104

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 120
Diametru [mm] 53,5
Role cu fulie combinata
Numar de striatii 5
Producator Cod OEM
OPEL 13143128
OPEL 13156053
OPEL 24437121
OPEL 6204103
OPEL 6204145
OPEL 6204177
OPEL 6204194
OPEL 9200957
OPEL 93177833
OPEL 93180417
# Producator Imagine Cod produs Titlu Pret
1 SPIDAN 6104 Alternator SPIDAN 6104 Alternator Solicita oferta
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.2 16V motor pe benzina 2000 2004 55 75 benzina
2 OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.2 16V motor pe benzina 2000 2005 55 75 benzina
3 OPEL ASTRA G limuzina (F69_) 1.2 16V motor pe benzina 2000 2005 55 75 benzina
4 OPEL ASTRA H (L48) 1.4 motor pe benzina 2004 2016 66 90 benzina
5 OPEL ASTRA H combi (L35) 1.4 motor pe benzina 2004 2016 66 90 benzina
6 OPEL ASTRA H Sport Hatch (L08) 1.4 motor pe benzina 2005 2016 66 90 benzina
7 OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.4 16V motor pe benzina 2005 2016 66 90 benzina
8 OPEL COMBO Tour 1.4 motor pe benzina 2004 2016 66 90 benzina
9 OPEL CORSA C (F08, F68) 1.0 motor pe benzina 2003 2009 44 60 benzina
10 OPEL CORSA C (F08, F68) 1.2 motor pe benzina 2000 2009 55 75 benzina
11 OPEL CORSA C (F08, F68) 1.4 motor pe benzina 2000 2009 66 90 benzina
12 OPEL CORSA C (F08, F68) 1.4 Twinport motor pe benzina 2003 2009 66 90 benzina
13 OPEL CORSA C caroserie (F08, W5L) 1.2 16V motor pe benzina 2000 2016 55 75 benzina
14 OPEL CORSA C caroserie (F08, W5L) 1.4 motor pe benzina 2003 2016 66 90 benzina
15 OPEL MERIVA 1.4 16V Twinport motor pe benzina 2004 2010 66 90 benzina