S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6107

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6107

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 125
Identificare constructie stecher PL55
Diametru [mm] 49
Role cu fulie combinata
Numar de striatii 6
Producator Cod OEM
NISSAN 23100-00Q0K
NISSAN 23100-00QAJ
NISSAN 23100-00QAP
NISSAN 23100-00QBF
OPEL 4411318
OPEL 4430569
OPEL 4506176
RENAULT 7700427476
RENAULT 7711134329
RENAULT 8200153713
RENAULT 8200206251
RENAULT 8200495304
RENAULT 8200538816
RENAULT 8200690202
VOLVO 8253860
OPEL 9201826
OPEL 93160666
OPEL 93161427
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 120 motor diesel 2002 2016 84 115 motor diesel
2 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCI 90 motor diesel 2002 2016 66 90 motor diesel
3 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 100 motor diesel 2003 2016 73 99 motor diesel
4 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 120 motor diesel 2002 2016 84 115 motor diesel
5 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 120 motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
6 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCI 90 motor diesel 2002 2016 66 90 motor diesel
7 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 140 motor diesel 2003 2016 99 135 motor diesel
8 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) 2.0 motor pe benzina 2001 2016 88 120 benzina
9 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 140 motor diesel 2003 2016 99 135 motor diesel
10 OPEL MOVANO autobasculanta (H9) 2.2 DTI motor diesel 2000 2016 66 90 motor diesel
11 OPEL MOVANO caroserie (F9) 2.2 DTI motor diesel 2000 2016 66 90 motor diesel
12 OPEL MOVANO caroserie (F9) 2.5 DTI motor diesel 2001 2016 84 115 motor diesel
13 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.2 DTI motor diesel 2000 2016 66 90 motor diesel
14 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 DTI motor diesel 2001 2016 84 115 motor diesel
15 OPEL MOVANO platou / sasiu (U9, E9) 2.2 DTI motor diesel 2000 2016 66 90 motor diesel