S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6160

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6160

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 140
Diametru [mm] 55
Role cu fulie combinata
Numar de striatii 6
Producator Cod OEM
OPEL 24256224
OPEL 24436553
OPEL 6204107
OPEL 6204148
OPEL 6204185
OPEL 9201039
# Producator Imagine Cod produs Titlu Pret
1 SPIDAN 6160 Alternator SPIDAN 6160 Alternator Solicita oferta
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL SIGNUM 3.2 V6 motor pe benzina 2003 2016 155 211 benzina
2 OPEL VECTRA B (36_) 2.6 i V6 motor pe benzina 2000 2002 125 170 benzina
3 OPEL VECTRA B combi (31_) 2.6 i V6 motor pe benzina 2000 2003 125 170 benzina
4 OPEL VECTRA B hatchback (38_) 2.6 i V6 motor pe benzina 2000 2003 125 170 benzina
5 OPEL VECTRA C 3.2 V6 motor pe benzina 2002 2016 155 211 benzina
6 OPEL VECTRA C combi 3.2 V6 motor pe benzina 2003 2016 155 211 benzina
7 OPEL VECTRA C GTS 3.2 V6 motor pe benzina 2002 2016 155 211 benzina
8 VAUXHALL SIGNUM 3.2 V6 motor pe benzina 2003 2008 155 211 benzina
9 VAUXHALL VECTRA (B) 2.6 i V6 motor pe benzina 2000 2002 125 170 benzina
10 VAUXHALL VECTRA (B) combi 2.6 i V6 motor pe benzina 2000 2002 125 170 benzina
11 VAUXHALL VECTRA (B) hatchback 2.6 i V6 motor pe benzina 2000 2003 125 170 benzina
12 VAUXHALL VECTRA Mk II (C) 3.2 V6 motor pe benzina 2003 2008 155 211 benzina
13 VAUXHALL VECTRA Mk II (C) combi 3.2 V6 motor pe benzina 2003 2005 155 211 benzina
14 VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS 3.2 V6 motor pe benzina 2002 2008 155 211 benzina