S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6176

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6176

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 120
Identificare constructie stecher PL75
Diametru [mm] 56,5
Role cu fulie combinata
Numar de striatii 5
Producator Cod OEM
SAAB 12762730
OPEL 13129850
OPEL 13229988
OPEL 24430294
OPEL 6204112
OPEL 6204173
OPEL 9131264
OPEL 9199574
OPEL 93176035
OPEL 93190828
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.2 16V motor pe benzina 2001 2005 108 147 benzina
2 OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.2 16V motor pe benzina 2001 2004 108 147 benzina
3 OPEL ASTRA G cupe (F07_) 2.2 16V motor pe benzina 2000 2005 108 147 benzina
4 OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 2.2 16V motor pe benzina 2000 2005 108 147 benzina
5 OPEL ASTRA G limuzina (F69_) 2.2 16V motor pe benzina 2001 2005 108 147 benzina
6 OPEL SIGNUM 2.0 Turbo motor pe benzina 2003 2016 129 175 benzina
7 OPEL SIGNUM 2.2 direct motor pe benzina 2003 2016 114 155 benzina
8 OPEL SPEEDSTER 2.0 Turbo motor pe benzina 2003 2016 147 200 benzina
9 OPEL SPEEDSTER 2.2 motor pe benzina 2000 2016 108 147 benzina
10 OPEL VECTRA B (36_) 2.2 i 16V motor pe benzina 2000 2002 108 147 benzina
11 OPEL VECTRA B combi (31_) 2.2 i 16V motor pe benzina 2000 2003 108 147 benzina
12 OPEL VECTRA B hatchback (38_) 2.2 i 16V motor pe benzina 2000 2003 108 147 benzina
13 OPEL VECTRA C 2.0 16V Turbo motor pe benzina 2003 2016 129 175 benzina
14 OPEL VECTRA C 2.2 16V motor pe benzina 2002 2016 108 147 benzina
15 OPEL VECTRA C 2.2 direct motor pe benzina 2003 2016 114 155 benzina