S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6189

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6189

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 70
Diametru [mm] 53
Role cu fulie combinata
Numar de striatii 5
Producator Cod OEM
OPEL 13156052
OPEL 24437119
OPEL 6204102
OPEL 6204179
OPEL 6204193
OPEL 9200956
OPEL 93177835
OPEL 93180416
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 motor pe benzina 2003 2007 44 60 benzina
2 OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 12V motor pe benzina 2000 2007 43 58 benzina
3 OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V motor pe benzina 2000 2007 55 75 benzina
4 OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V Twinport motor pe benzina 2004 2007 59 80 benzina
5 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.2 16V motor pe benzina 1998 2000 48 65 benzina
6 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.2 16V motor pe benzina 2000 2004 55 75 benzina
7 OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.2 16V motor pe benzina 1998 2000 48 65 benzina
8 OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.2 16V motor pe benzina 2000 2005 55 75 benzina
9 OPEL ASTRA G limuzina (F69_) 1.2 16V motor pe benzina 1998 2000 48 65 benzina
10 OPEL ASTRA G limuzina (F69_) 1.2 16V motor pe benzina 2000 2005 55 75 benzina
11 OPEL ASTRA H (L48) 1.2 motor pe benzina 2005 2016 59 80 benzina
12 OPEL ASTRA H (L48) 1.4 motor pe benzina 2004 2016 66 90 benzina
13 OPEL ASTRA H combi (L35) 1.4 motor pe benzina 2004 2016 55 75 benzina
14 OPEL ASTRA H combi (L35) 1.4 motor pe benzina 2004 2016 66 90 benzina
15 OPEL ASTRA H combi (L35) 1.4 LPG motor pe benzina 2009 2016 66 90 Benzina/Autogaz (GPL)