S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6217

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6217

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 120
Diametru [mm] 54
Role cu fulie combinata
Numar de striatii 5
Producator Cod OEM
OPEL 13147093
OPEL 13156050
OPEL 6204080
OPEL 6204178
OPEL 6204191
OPEL 90561972
OPEL 9117936
OPEL 93177834
OPEL 93180414
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL ASTRA F Cabriolet (53_B) 1.4 i 16V motor pe benzina 1996 2001 66 90 benzina
2 OPEL ASTRA F combi (51_, 52_) 1.4 i 16V motor pe benzina 1996 1998 66 90 benzina
3 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.6 16V motor pe benzina 2001 2005 74 101 benzina
4 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.8 16V motor pe benzina 2001 2005 92 125 benzina
5 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.4 16V motor pe benzina 1998 2004 66 90 benzina
6 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 motor pe benzina 1998 2000 55 75 benzina
7 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 motor pe benzina 2000 2004 62 84 benzina
8 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 16V motor pe benzina 1998 2004 74 101 benzina
9 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 CNG motor pe benzina 2003 2004 71 97 Benzina/Gaz metan (GNC)
10 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.8 16V motor pe benzina 1998 2000 85 116 benzina
11 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2004 92 125 benzina
12 OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.0 16V motor pe benzina 1998 2004 100 136 benzina
13 OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.0 OPC motor pe benzina 2002 2004 141 192 benzina
14 OPEL ASTRA G cupe (F07_) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2000 85 116 benzina
15 OPEL ASTRA G cupe (F07_) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2005 92 125 benzina