S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6265

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6265

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 100
Identificare constructie stecher PL72
Diametru [mm] 49
Role cu fulie combinata
Numar de striatii 6
Producator Cod OEM
NISSAN 23100-00QAR
OPEL 4431557
RENAULT 8200153710
RENAULT 8200495278
RENAULT 8200690194
OPEL 93160649
OPEL 93161788
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) 2.0 motor pe benzina 2003 2016 88 120 benzina
2 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) 2.0 motor pe benzina 2001 2016 88 120 benzina
3 OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.0 16V motor pe benzina 2001 2016 88 120 benzina
4 OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.0 ECOTEC motor pe benzina 2006 2016 86 117 benzina
5 OPEL VIVARO Combi (J7) 2.0 ECOTEC motor pe benzina 2006 2016 86 117 benzina
6 OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.0 16V motor pe benzina 2006 2016 88 120 benzina
7 OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.0 ECOTEC motor pe benzina 2006 2016 86 117 benzina
8 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) motor pe benzina 2001 2016 86 117 benzina
9 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) motor pe benzina 2001 2016 85 116 benzina
10 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) motor pe benzina 2001 2016 88 120 benzina
11 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) motor pe benzina 2002 2016 99 135 benzina
12 RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N) motor pe benzina 2001 2016 103 140 benzina
13 RENAULT LAGUNA II Sport Tourer (KG0/1_) 1.8 16V motor pe benzina 2001 2016 89 121 benzina
14 RENAULT LAGUNA II Sport Tourer (KG0/1_) 1.8 16V motor pe benzina 2001 2016 86 117 benzina
15 RENAULT LAGUNA II Sport Tourer (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) motor pe benzina 2001 2016 88 120 benzina