S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6302

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6302

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 28
Curent de incarcare generator [A] 80
Identificare constructie stecher PL82
Producator Cod OEM
VOLVO 11170134
VOLVO 11170321
VOLVO 20409228
VOLVO 20466315
VOLVO 20849350
RENAULT 5001866291
RENAULT 5010589525
RENAULT 7420853850
VOLVO 85000257
VOLVO 85000626
VOLVO 85003355
JOHN DEERE AT330320
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 VOLVO 8700 8700 motor diesel 1999 2016 250 340 motor diesel
2 VOLVO 8700 8700 motor diesel 1999 2016 280 380 motor diesel
3 VOLVO 8700 8700 motor diesel 1999 2016 250 340 motor diesel
4 VOLVO 8700 8700 motor diesel 1999 2016 280 380 motor diesel
5 VOLVO 8700 8700 motor diesel 1999 2016 250 340 motor diesel
6 VOLVO 9700 9700 motor diesel 2001 2016 250 340 motor diesel
7 VOLVO 9700 9700 motor diesel 2001 2016 280 380 motor diesel
8 VOLVO 9700 9700 motor diesel 2001 2016 309 420 motor diesel
9 VOLVO B 12 B 12 motor diesel 2006 2016 250 340 motor diesel
10 VOLVO B 12 B 12 motor diesel 2006 2016 280 380 motor diesel
11 VOLVO B 12 B 12 motor diesel 2006 2016 309 420 motor diesel
12 VOLVO B 12 B 12 motor diesel 2006 2016 338 460 motor diesel
13 VOLVO B 12 B 12 motor diesel 2006 2016 250 340 motor diesel
14 VOLVO B 12 B 12 motor diesel 2006 2016 280 380 motor diesel
15 VOLVO B 12 B 12 motor diesel 2006 2016 309 420 motor diesel