S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6319

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6319

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 120
Identificare constructie stecher PL57
Diametru [mm] 54,5
Role cu fulie combinata
Role cu rola curea cu cuplaj unisens
Numar de striatii 6
Producator Cod OEM
FORD 1229258
FORD 1255712
FORD 1477737
VOLVO 30667067
VOLVO 30795422
VOLVO 36000598
FORD 3M5T10300PB
FORD 3M5T10300PC
FORD 3M5T10300PD
VOLVO 8603182
VOLVO 8666579
MAZDA Y601-18-300
MAZDA Y601-18-300A
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi motor diesel 2007 2010 66 90 motor diesel
2 FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi motor diesel 2007 2010 80 109 motor diesel
3 FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi motor diesel 2007 2010 100 136 motor diesel
4 FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi motor diesel 2008 2010 81 110 motor diesel
5 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi motor diesel 2004 2008 66 90 motor diesel
6 FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCi motor diesel 2003 2007 80 109 motor diesel
7 FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCi motor diesel 2005 2007 66 90 motor diesel
8 FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCi motor diesel 2003 2007 100 136 motor diesel
9 FORD FOCUS II (DA_) 1.6 TDCi motor diesel 2004 2012 80 109 motor diesel
10 FORD FOCUS II (DA_) 1.6 TDCi motor diesel 2005 2012 66 90 motor diesel
11 FORD FOCUS II (DA_) 2.0 TDCi motor diesel 2004 2012 100 136 motor diesel
12 FORD FOCUS II (DA_) 2.0 TDCi motor diesel 2008 2011 81 110 motor diesel
13 FORD FOCUS II Cabriolet 2.0 TDCi motor diesel 2006 2011 100 136 motor diesel
14 FORD FOCUS II limuzina (DA_) 1.6 TDCi motor diesel 2005 2012 66 90 motor diesel
15 FORD FOCUS II limuzina (DA_) 1.6 TDCi motor diesel 2005 2012 80 109 motor diesel