S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6336

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6336

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 100
Identificare constructie stecher PL127
Diametru [mm] 60
Role cu fulie combinata
Role cu rola curea cu cuplaj unisens
Tip alternator incl. pompa vacuum
Numar de striatii 6
Producator Cod OEM
OPEL 6204199
ISUZU 8973695070
ISUZU 8973695071
ISUZU 8973695072
ISUZU 8980564410
OPEL 97369507
OPEL 98056441
HITACHI LR1100-508
HITACHI LR1100-508B
HITACHI LR1100-508C
HITACHI LR1100-508E
HITACHI LR1100-508F
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL ASTRA H (L48) 1.7 CDTI motor diesel 2004 2016 59 80 motor diesel
2 OPEL ASTRA H (L48) 1.7 CDTI motor diesel 2004 2016 74 100 motor diesel
3 OPEL ASTRA H combi (L35) 1.7 CDTI motor diesel 2004 2016 59 80 motor diesel
4 OPEL ASTRA H combi (L35) 1.7 CDTI motor diesel 2004 2016 74 101 motor diesel
5 OPEL ASTRA H limuzina (L69) 1.7 CDTi motor diesel 2007 2016 74 101 motor diesel
6 OPEL ASTRA H Sport Hatch (L08) 1.7 CDTi motor diesel 2005 2016 74 101 motor diesel
7 OPEL ASTRA H Sport Hatch (L08) 1.7 CDTI motor diesel 2005 2016 59 80 motor diesel
8 OPEL ASTRA H Van (L70) 1.7 CDTI motor diesel 2004 2016 74 101 motor diesel
9 VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) 1.7 CDTI motor diesel 2004 2006 59 80 motor diesel
10 VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) 1.7 CDTi motor diesel 2005 2006 59 80 motor diesel
11 VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) 1.7 CDTI motor diesel 2005 2011 74 101 motor diesel