S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6348

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6348

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 120
Diametru [mm] 61,5
Role cu rola curea cu cuplaj unisens
Role cu fulie combinata
Numar de striatii 6
Producator Cod OEM
OPEL 1204436
OPEL 13117341
OPEL 6204188
ALFA ROMEO 73503235
FIAT 73503235
OPEL 93169032
OPEL 93169033
OPEL 93180102
OPEL R1530100
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V motor diesel 2005 2011 110 150 motor diesel
2 ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V motor diesel 2005 2011 100 136 motor diesel
3 ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V motor diesel 2005 2011 88 120 motor diesel
4 ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V motor diesel 2005 2011 85 115 motor diesel
5 ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 16V motor diesel 2006 2011 110 150 motor diesel
6 ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 16V motor diesel 2006 2011 100 136 motor diesel
7 ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 8V motor diesel 2006 2011 88 120 motor diesel
8 ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 8V motor diesel 2006 2011 85 115 motor diesel
9 FIAT BRAVO II (198) 1.9 D Multijet motor diesel 2007 2016 110 150 motor diesel
10 FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet motor diesel 2005 2016 88 120 motor diesel
11 FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet motor diesel 2005 2016 110 150 motor diesel
12 FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.9 D Multijet motor diesel 2005 2016 88 120 motor diesel
13 FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.9 D Multijet motor diesel 2005 2016 96 130 motor diesel
14 FIAT STILO (192) 1.9 D Multijet motor diesel 2005 2006 110 150 motor diesel
15 FIAT STILO (192) 1.9 JTD motor diesel 2003 2006 93 126 motor diesel