S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6385

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6385

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 105
Diametru [mm] 53,5
Role cu rola curea cu cuplaj unisens
Role cu fulie combinata
Numar de striatii 6
Producator Cod OEM
OPEL 1204429
OPEL 13197578
OPEL 13256929
FIAT 46835095
FIAT 51784846
OPEL 6204213
OPEL 6204281
OPEL 93185261
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet motor diesel 2007 2016 55 75 motor diesel
2 FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet motor diesel 2009 2016 55 75 motor diesel
3 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.3 D Multijet motor diesel 2005 2010 55 75 motor diesel
4 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.3 JTD 16V motor diesel 2004 2006 51 70 motor diesel
5 FIAT DOBLO Cargo (223) 1.3 JTD 16V Multijet motor diesel 2006 2016 62 84 motor diesel
6 FIAT DOBLO microbus (223, 119) 1.3 D Multijet motor diesel 2005 2016 62 84 motor diesel
7 FIAT DOBLO microbus (223, 119) 1.3 JTD motor diesel 2005 2016 55 75 motor diesel
8 FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet motor diesel 2005 2016 55 75 motor diesel
9 FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet motor diesel 2005 2016 66 90 motor diesel
10 FIAT IDEA (350_) 1.3 D Multijet motor diesel 2005 2016 66 90 motor diesel
11 FIAT IDEA (350_) 1.3 JTD motor diesel 2004 2016 51 70 motor diesel
12 FIAT LINEA (323) 1.3 D Multijet motor diesel 2007 2016 66 90 motor diesel
13 FIAT PUNTO (188) 1.3 JTD 16V motor diesel 2003 2016 51 70 motor diesel
14 FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet motor diesel 2009 2012 55 75 motor diesel
15 FIAT PUNTO Van (188AX) 1.3 JTD motor diesel 2003 2005 51 69 motor diesel