S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Alternator SPIDAN 6461

Producator: SPIDAN

Cod produs: 6461

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Tensiune [V] 14
Curent de incarcare generator [A] 100
Identificare constructie stecher PL127
Diametru [mm] 59,5
Role cu rola curea cu cuplaj unisens
Role cu fulie combinata
Numar de striatii 6
Producator Cod OEM
OPEL 1204424
OPEL 6204274
ISUZU 8980311541
ISUZU 8980428720
ISUZU 89804287200
OPEL 98031154
OPEL 98042872
# Producator Imagine Cod produs Titlu Pret
1 SPIDAN 6461 Alternator Solicita oferta
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL ASTRA H (L48) 1.7 CDTI motor diesel 2007 2016 81 110 motor diesel
2 OPEL ASTRA H (L48) 1.7 CDTI motor diesel 2007 2016 92 125 motor diesel
3 OPEL ASTRA H combi (L35) 1.7 CDTI motor diesel 2007 2016 81 110 motor diesel
4 OPEL ASTRA H combi (L35) 1.7 CDTI motor diesel 2007 2016 92 125 motor diesel
5 OPEL ASTRA H limuzina (L69) 1.7 CDTi motor diesel 2007 2016 81 110 motor diesel
6 OPEL ASTRA H Sport Hatch (L08) 1.7 CDTI motor diesel 2007 2016 81 110 motor diesel
7 OPEL ASTRA H Sport Hatch (L08) 1.7 CDTI motor diesel 2007 2016 92 125 motor diesel
8 OPEL ASTRA H Van (L70) 1.7 CDTI motor diesel 2007 2016 81 110 motor diesel
9 OPEL ASTRA H Van (L70) 1.7 CDTI motor diesel 2007 2016 92 125 motor diesel
10 OPEL CORSA D 1.7 CDTI motor diesel 2006 2016 92 125 motor diesel
11 OPEL CORSA D 1.7 CDTI motor diesel 2010 2016 96 130 motor diesel
12 OPEL MERIVA 1.7 CDTI motor diesel 2006 2010 92 125 motor diesel
13 OPEL MERIVA B 1.7 CDTI motor diesel 2010 2016 74 100 motor diesel
14 OPEL MERIVA B 1.7 CDTI motor diesel 2010 2016 81 110 motor diesel
15 OPEL MERIVA B 1.7 CDTI motor diesel 2010 2016 96 131 motor diesel