S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Curea accesorii Bosch 1 987 947 987

67 Lei cu TVA

Producator: Bosch

Cod produs: 1 987 947 987

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Numar nervuri 6
Lungime [mm] 2020
Producator Cod OEM
MERCEDES-BENZ 008 997 63 92
MERCEDES-BENZ 013 997 40 92
DODGE 04593 665AB
OPEL 1340649
OPEL 1854728
DODGE 4593 665AB
SCANIA 4752861
SCANIA 4899555
OPEL 90528761
OPEL 90528791
OPEL 91126388
VAUXHALL 91126388
OPEL 9118620
GMC 918620
GMC 93181720
OPEL 93181720
VAUXHALL 93181720
CHEVROLET 93 181 720
MERCEDES-BENZ A 008 997 63 92
MERCEDES-BENZ A 013 997 40 92
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 MERCEDES C-CLASS Break (S202) C 180 T (202.081) motor pe benzina 2000 2001 95 129 benzina
2 MERCEDES O 100 City motor diesel 1994 2016 70 95 motor diesel
3 MERCEDES SPRINTER 2-t bus (901, 902) 208 D motor diesel 1995 2000 58 79 motor diesel
4 MERCEDES SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 208 D motor diesel 1995 2000 58 79 motor diesel
5 MERCEDES SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 208 D motor diesel 1996 2000 60 82 motor diesel
6 MERCEDES SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 208 D motor diesel 1995 2000 58 79 motor diesel
7 MERCEDES SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 208 D motor diesel 1996 2000 60 82 motor diesel
8 MERCEDES SPRINTER 3-t bus (903) 308 D motor diesel 1995 2000 58 79 motor diesel
9 MERCEDES SPRINTER 3-t bus (903) 308 D (903.371, 903.372, 903.373) motor diesel 1997 2000 60 82 motor diesel
10 MERCEDES SPRINTER 3-t caroserie (903) 308 D 2.3 motor diesel 1995 2000 58 79 motor diesel
11 MERCEDES SPRINTER 3-t caroserie (903) 308 D 2.3 motor diesel 1995 2000 60 82 motor diesel
12 MERCEDES SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 308 D 2.3 motor diesel 1995 2000 58 79 motor diesel
13 MERCEDES SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 308 D 2.3 motor diesel 1996 2000 60 82 motor diesel
14 MERCEDES SPRINTER 4-t caroserie (904) 408 D motor diesel 1996 2006 58 79 motor diesel
15 MERCEDES SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 408 D motor diesel 1996 2006 58 79 motor diesel