S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Curea transmisie Bosch 1 987 947 606

13 Lei cu TVA

Producator: Bosch

Cod produs: 1 987 947 606

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Lungime [mm] 850
Latime [mm] 10
Curea margini deschise
Curea dintat
Producator Cod OEM
RENAULT 00 23 223 083
SAVIEM 00 23 223 083
MERCEDES-BENZ 002 997 49 92
MERCEDES-BENZ 007 753 00 95 04
VW 055 903 127 G
VW 055 903 137 C
AUDI 055 903 137 G
VW 055 903 137 G
RENAULT 08 55 676 100
ALFA ROMEO 110259
ALFA ROMEO 110259 A
ALFA ROMEO 11315 02103 00
FORD 11 526 149
NISSAN 11720 25604
NISSAN 11720 H1000
NISSAN 11720 N9400
NISSAN 11720 N9810
NISSAN 11750 G9600
BMW 12 31 1 268 678
BMW 12 68 6 794
FORD 1514851
FORD 1629019
DAIHATSU 20012 51100 000
DAIHATSU 20012 51120 000
BERLIET 23 223 083
ROVER 278 546
FIAT 4158457
LANCIA 4158457
FIAT 4158857
FIAT 4165189
FIAT 4448400
FIAT 4466209
FIAT 4520320
CITROËN 5 490 500
PEUGEOT 5 490 500
CITROËN 5 491 218
PEUGEOT 5 491 218
ALFA ROMEO 60504835
FORD 6160185
FORD 711F 8620 AA
BUESSING 720 500 121
BUESSING 720 500 128
FIAT 7631670
FIAT 7650608
RENAULT 77 00 503 052
RENAULT 77 00 648 156
RENAULT 77 01 348 229
FORD 84FF 8620 AC
FORD 84FF 8620 AE
FORD 84FF 8620 AF
FORD 86FF 8A615 AA
OM 8805322
GMC 90169084
OPEL 90169084
VAUXHALL 90169084
TOYOTA 90916 02040
SUZUKI 94970-00180
OPEL 95 03 61
TOYOTA 99321 00845
TOYOTA 99321 00850
TOYOTA 99321 10850
TOYOTA 99321 50850
DAIHATSU 99331 50640 000
DAIHATSU 99521 00843 000
DAIHATSU 99521 10843 000
TOYOTA 99521 10851
MERCEDES-BENZ A 002 997 49 92
MERCEDES-BENZ A 007 753 00 95 04
DAIMLER C 29 608
JAGUAR C 29608
JAGUAR EAC 1616
MITSUBISHI K 4650361
MITSUBISHI K 5650360
MITSUBISHI MD011350
MITSUBISHI MD011353
MITSUBISHI MD011530
MITSUBISHI MD017303
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 33 (905) 1.2 (905.A) motor pe benzina 1983 1989 50 68 benzina
2 ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 motor pe benzina 1983 1989 58 79 benzina
3 ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905.A1A, 905.A1C, 905.A1D, 905.A1F, 905.A1H) motor pe benzina 1984 1989 63 86 benzina
4 ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) motor pe benzina 1983 1989 55 75 benzina
5 ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 motor pe benzina 1983 1993 70 95 benzina
6 ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2) motor pe benzina 1986 1989 75 102 benzina
7 ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2A) motor pe benzina 1983 1985 62 84 benzina
8 ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2G) motor pe benzina 1983 1986 66 90 benzina
9 ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2) motor pe benzina 1983 1984 62 84 benzina
10 ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2) motor pe benzina 1986 1989 75 102 benzina
11 ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2A) motor pe benzina 1984 1989 70 95 benzina
12 ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2F) motor pe benzina 1985 1986 66 90 benzina
13 ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T) motor pe benzina 1986 1989 77 105 benzina
14 ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V) motor pe benzina 1984 1989 77 105 benzina
15 ALFA ROMEO 33 (905) 1.7 motor pe benzina 1986 1989 95 129 benzina