S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Intinzator curea transmisie SPIDAN 66320

Producator: SPIDAN

Cod produs: 66320

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Diametru [mm] 70
Latime [mm] 26
Producator Cod OEM
OPEL 1340532
OPEL 1340534
OPEL 1340541
OPEL 1340544
OPEL 24412292
OPEL 6340532
OPEL 90412430
OPEL 90448220
OPEL 90500229
SUZUKI 95160-85Z00
CHEVROLET 96184932
CHEVROLET 96298799
DAEWOO 96352818
DAEWOO 96435138
CHEVROLET 96459042
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 motor pe benzina 1991 1993 55 75 benzina
2 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 motor pe benzina 1992 1998 60 82 benzina
3 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 i motor pe benzina 1991 1998 44 60 benzina
4 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 i 16V motor pe benzina 1996 1998 66 90 benzina
5 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 Si motor pe benzina 1992 1998 60 82 benzina
6 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 motor pe benzina 1995 1998 55 75 benzina
7 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i motor pe benzina 1992 1998 55 75 benzina
8 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i motor pe benzina 1993 1996 52 71 benzina
9 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i 16V motor pe benzina 1994 1998 74 100 benzina
10 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 Si motor pe benzina 1992 1994 74 100 benzina
11 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.8 i motor pe benzina 1992 1998 66 90 benzina
12 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.8 i 16V motor pe benzina 1993 1994 92 125 benzina
13 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.8 i 16V motor pe benzina 1994 1998 85 116 benzina
14 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 2.0 i motor pe benzina 1992 1998 85 115 benzina
15 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 2.0 i 16V motor pe benzina 1995 1998 100 136 benzina