S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Pompa apa SPIDAN 60027

Producator: SPIDAN

Cod produs: 60027

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Role cu rola curea
Numar dinti 19
Producator Cod OEM
OPEL 1334004
OPEL 1334023
OPEL 1334070
OPEL 90076952
OPEL 90183273
OPEL 90325659
OPEL 90349241
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL CORSA A caroserie 1.3 motor pe benzina 1986 1989 44 60 benzina
2 OPEL CORSA A caroserie 1.3 motor pe benzina 1986 1989 51 69 benzina
3 OPEL CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.3 motor pe benzina 1985 1989 44 60 benzina
4 OPEL CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.3 i motor pe benzina 1986 1990 44 60 benzina
5 OPEL CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.3 S motor pe benzina 1982 1989 51 70 benzina
6 OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.3 motor pe benzina 1985 1987 44 60 benzina
7 OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.3 S motor pe benzina 1982 1987 51 70 benzina