S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Pompa apa SPIDAN 60063

Producator: SPIDAN

Cod produs: 60063

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Producator Cod OEM
NISSAN 2101021
NISSAN 2101021000
NISSAN 2101021001
NISSAN 2101021002
NISSAN 2101021025
NISSAN 2101021026
NISSAN 2101021027
NISSAN 2101021028
NISSAN 2101021029
NISSAN 2101021058
NISSAN 2101021085
NISSAN 2101021088
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN PATHFINDER I (WD21) 2.4 4WD motor pe benzina 1986 1995 74 101 benzina
2 NISSAN PICK UP I (720) 1.8 motor pe benzina 1983 1986 59 80 benzina
3 NISSAN PICK UP I (720) 2.2 4WD motor pe benzina 1983 1986 71 97 benzina
4 NISSAN PICK UP II (D21) 2.4 i 4WD motor pe benzina 1986 1992 74 101 benzina
5 NISSAN SILVIA (S110) 1.8 motor pe benzina 1979 1983 68 92 benzina
6 NISSAN SUNNY Break (140Y, 150Y) 1.5 (HBL310) motor pe benzina 1979 1982 51 69 benzina
7 NISSAN VANETTE bus (KC120) 1.5 motor pe benzina 1983 1987 51 69 benzina