S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Pompa apa SPIDAN 60089

Producator: SPIDAN

Cod produs: 60089

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Role cu rola curea
Numar dinti 20
Producator Cod OEM
CITROËN 120139
PEUGEOT 120139
TALBOT 120139
CITROËN 120163
PEUGEOT 120163
TALBOT 120163
CITROËN 91511136
CITROËN 94012010390
CITROËN 9401201390
CITROËN 95641148
CITROËN 95655207
CITROËN 95656566
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CITROËN ZX (N2) 1.6 i motor pe benzina 1991 1997 65 88 benzina
2 CITROËN ZX (N2) 1.8 i motor pe benzina 1992 1997 74 101 benzina
3 CITROËN ZX (N2) 1.9 i motor pe benzina 1991 1997 88 120 benzina
4 CITROËN ZX Estate (N2) 1.6 i motor pe benzina 1993 1997 65 88 benzina
5 CITROËN ZX Estate (N2) 1.8 i motor pe benzina 1993 1997 74 101 benzina
6 PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) 1.6 motor pe benzina 1987 1998 53 72 benzina
7 PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) 1.6 motor pe benzina 1987 1998 55 75 benzina
8 PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) 1.6 motor pe benzina 1990 1992 66 90 benzina
9 PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) 1.6 Aut. motor pe benzina 1987 1998 58 79 benzina
10 PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) 1.6 Aut. motor pe benzina 1990 1998 65 88 benzina
11 PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) 1.6 GTI motor pe benzina 1987 1989 76 103 benzina
12 PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) 1.6 GTI motor pe benzina 1987 1989 85 116 benzina
13 PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) 1.9 GTI motor pe benzina 1987 1998 94 128 benzina
14 PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) 1.9 GTI motor pe benzina 1987 1989 75 102 benzina
15 PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) 1.9 GTI motor pe benzina 1987 1994 88 120 benzina