S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Pompa apa SPIDAN 60095

Producator: SPIDAN

Cod produs: 60095

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Producator Cod OEM
ALFA ROMEO 116610702400
ALFA ROMEO 117020702400
ALFA ROMEO 117020702402
ALFA ROMEO 162060702400
ALFA ROMEO 60533507
ALFA ROMEO 60704056
ALFA ROMEO 60732127
# Producator Imagine Cod produs Titlu Pret
1 SPIDAN 60095 pompa apa SPIDAN 60095 pompa apa Solicita oferta
2 HEPU P027 pompa apa HEPU P027 pompa apa Solicita oferta
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 2.0 TD motor diesel 1983 1985 61 83 motor diesel