S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Pompa apa SPIDAN 60128

Producator: SPIDAN

Cod produs: 60128

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Role cu rola curea
Producator Cod OEM
ALFA ROMEO 116460702400
ALFA ROMEO 119000702400
ALFA ROMEO 119000702402
ALFA ROMEO 195150702400
ALFA ROMEO 195150702401
ALFA ROMEO 60534334
ALFA ROMEO 60534335
ALFA ROMEO 60534336
ALFA ROMEO 60555345
ALFA ROMEO 60700439
ALFA ROMEO 60703264
# Producator Imagine Cod produs Titlu Pret
1 SPIDAN 60128 pompa apa SPIDAN 60128 pompa apa Solicita oferta
2 HEPU P021 pompa apa HEPU P021 pompa apa Solicita oferta
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO GTV (116) 6 2.5 (116.CA) motor pe benzina 1980 1987 116 158 benzina