S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Pompa apa SPIDAN 60199

Producator: SPIDAN

Cod produs: 60199

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Producator Cod OEM
ALFA ROMEO 195320702402
ALFA ROMEO 60513151
ALFA ROMEO 60555347
ALFA ROMEO 60555348
ALFA ROMEO 60561800
ALFA ROMEO 60564048
ALFA ROMEO 60808116
FIAT 71713045
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT CROMA (154) 2500 V6 motor pe benzina 1993 1996 119 162 benzina
2 LANCIA KAPPA (838A) 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA) motor pe benzina 1994 2001 150 204 benzina
3 LANCIA KAPPA cupe (838) 3.0 24V (838CD, 838CD11A) motor pe benzina 1996 2001 150 204 benzina
4 LANCIA THEMA (834) 2850 V6 i.e. (834AD, 834CD, 834BD) motor pe benzina 1988 1992 108 147 benzina
5 LANCIA THEMA (834) 2850 V6 i.e. (834F) motor pe benzina 1984 1988 110 150 benzina