S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Pompa apa SPIDAN 60315

Producator: SPIDAN

Cod produs: 60315

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Role cu rola curea
Numar dinti 19
Producator Cod OEM
OPEL 12395558
OPEL 12397649
OPEL 1334011
OPEL 1334024
OPEL 90234200
OPEL 90325661
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 motor pe benzina 1991 1993 55 75 benzina
2 OPEL ASTRA F combi (51_, 52_) 1.4 motor pe benzina 1991 1993 55 75 benzina
3 OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 motor pe benzina 1991 1993 55 75 benzina
4 OPEL CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.4 i motor pe benzina 1990 1993 44 60 benzina
5 OPEL CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.4 S motor pe benzina 1990 1993 53 72 benzina
6 OPEL CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.6 GSI motor pe benzina 1988 1992 74 100 benzina
7 OPEL CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.6 GSI motor pe benzina 1988 1992 55 75 benzina
8 OPEL CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.6 GSI motor pe benzina 1989 1993 72 98 benzina
9 OPEL CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.6 GSI CAT motor pe benzina 1992 1993 74 101 benzina
10 OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.4 i motor pe benzina 1989 1993 44 60 benzina
11 OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.4 S motor pe benzina 1989 1993 53 72 benzina
12 OPEL VECTRA A (86_, 87_) 1.4 S motor pe benzina 1988 1992 55 75 benzina
13 OPEL VECTRA A (86_, 87_) 1.6 motor pe benzina 1988 1993 60 82 benzina
14 OPEL VECTRA A (86_, 87_) 1.6 i motor pe benzina 1988 1995 55 75 benzina
15 OPEL VECTRA A (86_, 87_) 1.6 i motor pe benzina 1993 1995 52 71 benzina