S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Rola intinzator curea distributie SPIDAN 66321

Producator: SPIDAN

Cod produs: 66321

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Diametru [mm] 0
Latime [mm] 0
Producator Cod OEM
OPEL 0636385
OPEL 11093811
OPEL 2005425
OPEL 2005440
SAAB 4623906
SAAB 4773842
OPEL 5636417
OPEL 5636420
OPEL 5636730
VAUXHALL 636385
VAUXHALL 90466473
OPEL 90528222
VAUXHALL 90570844
VAUXHALL 9120501
OPEL 9128444
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 2.5 V6 motor pe benzina 1994 2000 125 170 benzina
2 OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 3.0 V6 motor pe benzina 1994 2001 155 211 benzina
3 OPEL OMEGA B combi (21_, 22_, 23_) 2.5 V6 motor pe benzina 1994 2000 125 170 benzina
4 OPEL OMEGA B combi (21_, 22_, 23_) 3.0 V6 motor pe benzina 1994 2001 155 211 benzina
5 OPEL VECTRA B (36_) 2.5 i V6 motor pe benzina 1995 2000 125 170 benzina
6 OPEL VECTRA B combi (31_) 2.5 i V6 motor pe benzina 1996 2000 125 170 benzina
7 OPEL VECTRA B hatchback (38_) 2.5 i V6 motor pe benzina 1995 2000 125 170 benzina
8 SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 V6t motor pe benzina 1998 2009 147 200 benzina
9 SAAB 9-5 combi (YS3E) 3.0 V6t motor pe benzina 1998 2009 147 200 benzina
10 SAAB 900 Mk II 2.5 -24 V6 motor pe benzina 1993 1998 125 170 benzina
11 SAAB 900 Mk II Cabriolet 2.5 -24 V6 motor pe benzina 1993 1998 125 170 benzina
12 SAAB 900 Mk II cupe 2.5 -24 V6 motor pe benzina 1993 1998 125 170 benzina
13 VAUXHALL OMEGA (B) 2.5 V6 motor pe benzina 1994 2000 125 170 benzina
14 VAUXHALL OMEGA (B) 3.0 V6 motor pe benzina 1994 2000 155 211 benzina
15 VAUXHALL OMEGA (B) combi 2.5 V6 motor pe benzina 1994 2000 125 170 benzina