S E   Î N C A R C Ă
Piese universale

Cauta piese auto dupa cod piesa sau denumire produs

Cos de cumparaturi

Mai comanda produse in valoare de 500 Lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!

Nu aveti produse in cos!

Rola intinzator curea distributie SPIDAN 66327

Producator: SPIDAN

Cod produs: 66327

Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Transport GRATUIT la comenzi peste 500 de lei
Posibilitate de retur in 30 zile
Posibilitate de retur in 30 zile
Comanda rapida
Comanda rapida 0750 441 487
  • Descriere
  • Coduri OEM
  • Echivalente
  • Masini compatibile
Diametru [mm] 59
Latime [mm] 22
Producator Cod OEM
OPEL 0636725
OPEL 0636739
VAUXHALL 09128516
VAUXHALL 09128656
OPEL 24426500
CHEVROLET 55567191
OPEL 5636732
OPEL 5636733
OPEL 5636740
VAUXHALL 636648
VAUXHALL 636654
OPEL 636725
OPEL 636739
OPEL 90412783
OPEL 90530123
OPEL 9128516
OPEL 9128656
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 i 16V motor pe benzina 1996 1998 66 90 benzina
2 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i 16V motor pe benzina 1994 1998 74 100 benzina
3 OPEL ASTRA F Cabriolet (53_B) 1.4 i 16V motor pe benzina 1996 2001 66 90 benzina
4 OPEL ASTRA F CLASSIC combi 1.6 i 16V motor pe benzina 1998 2005 74 101 benzina
5 OPEL ASTRA F CLASSIC hatchback 1.6 i 16V motor pe benzina 1998 2002 74 101 benzina
6 OPEL ASTRA F CLASSIC limuzina 1.6 i 16V motor pe benzina 1998 2002 74 101 benzina
7 OPEL ASTRA F combi (51_, 52_) 1.4 i 16V motor pe benzina 1996 1998 66 90 benzina
8 OPEL ASTRA F combi (51_, 52_) 1.6 i 16V motor pe benzina 1994 1998 74 100 benzina
9 OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 i 16V motor pe benzina 1996 1998 66 90 benzina
10 OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 i 16V motor pe benzina 1994 1998 74 100 benzina
11 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.6 16V motor pe benzina 2001 2005 74 101 benzina
12 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.8 16V motor pe benzina 2001 2005 92 125 benzina
13 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.4 16V motor pe benzina 1998 2004 66 90 benzina
14 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 16V motor pe benzina 1998 2004 74 101 benzina
15 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 CNG motor pe benzina 2003 2004 71 97 Benzina/Gaz metan (GNC)